OH, BABY!

OH, BABY! ir radies ar mīlestību pret tīrību un vienkāršu vēlmi palīdzēt ģimenēm dzīvot dabiskāku un veselīgāku dzīvi, izmantojot organiskus bērnu kopšanas līdzekļus.

Šampūnu atradīsi šeit
Ķermeņa pieniņu atradīsi šeit
Vannas eļļu atradīsi šeit
Liniment atradīsi šeit
Vannas putas atradīsi šeit

#māmiņustāsti💚

Vai zināji, ka Oh, Baby! produktus var lietot visa ģimene? Jā, var!
Tavai ģimenei ir svarīgs produktu sastāvs? – visi Oh, Baby! produkti ir ekoloģiski un hipoalerģiski.
Tie būs patīkams ādas kopšanas rituāls visai ģimenei, lai aizņemtajā ikdienā nebūtu jādomā par atsevišķu higiēnas līdzekļu iegādi pieaugušajiem un bērniem.
Mēs pat teiktu – Oh, Baby! produkti Tevi pārsteigs!

Ar prieku dalamies Sandras ģimenes pieredzē ar Oh, Baby! produktiem.

💚 “Mana ģimene Oh, Baby! produktus lieto īsu laiku, bet jau esam lielā sajūsmā. Pirmais, kas ļoti piesaistīja ir produktu izskats, ļoti pārdomāts un piesaistošs dizains, kā arī sastāvs – bioloģisks un vegāns. Smarža ir otrs noteicošais faktors produktu izvēlē – pārsteidzoši svaigi piesātināts aromāts. Un trešais noteikti ir rezultāts – mati ir zīdaini mīksti, gludi, kas izraisīja patīkamu pārsteigumu. Ķermeņa pieniņš, kā arī eļļa ādu padara zīdainu.
Strādājot par manikīra meistari, darbs ar nagiem rada putekļus, kuri nereti kairina manu roku ādu un šajā problēmā Oh, Baby! ķermeņa pieniņš lieliski atvieglo šo ādas diskomfortu.

“Mēs ļoti priecājamies par Oh, Baby! produktiem mūsu ģimenē.” 

#māmiņustāsti💚

Divgadnieces Matildes mamma Ina dalās savā stāstā par Oh, baby! produktiem.

💚 ”Manai meitai šobrīd ir izteikts ”visu pati” periods un pateicoties ērtajiem dozatoriem, varu nodot produktus viņas rokās un ļaut viņai produktu lietot pašai. Bieži vannojoties, āda mēdz palikt sausa, tādēļ ļoti priecājos izmantot vannas eļļiņu, kuru dalām uz pusēm, jo dušojoties es arī savu ķermeņa ādu ieziežu ar eļļu un priecājos, ka katra dušošanās beidzas ar maigu ādu.

Mans lielākais atklājums un favorīts bija Liniment produkts, jo ar šo produktu esam izglābušas visus ādas apsārtumus! Mans secinājums – ja vēlies ļoti labu produktu bāzi savai ikdienai, tad šie Oh, Baby produkti izpildīs visas tavas prasības!”