AROMĀTU JAUNUMI

BURBERRY GODDESS

Aromāts vēsta par sevis pašas atklāšanu, pie kuras novedusi pārliecība, spēks un labsirdība. Gluži kā lauveni, viņu vada iekāre un spēku sniedz tā bara vienotība un unikalitāte, pie kura viņa ir piederīga. Ceļš uz jaunatklājumiem noved līdz jaunām virsotnēm, kad viņa aptver, kas ir patiesībā, un atbrīvo iekšienē dusošo enerģiju

Goddess ir unikāls un saldi aromātisks, veidots no trim spēcīgiem vaniļas elementiem: sākumnotīs – vaniļas koncentrāts ar koksnainām niansēm, vidusnotīs – vaniļas pupiņu sēklas ar bagātīgu saldu smaržu un pamatnotīs – vaniļas ēteriskā eļļa, pastiprināta ar lavandas starojumu.

GUCCI FLORA GORGEOUS MAGNOLIA

Sajūtiet neierobežotas brīvības elpu ar Gucci Flora smaržūdeni Gorgeous Magnolia! Smaržūdenim, kas atklāj jaunu FloraFantasy pasaules šķautni – cildinājumu iekšējam spēkam, izvēlēta lakota pudelīte purpura tonī. Tā iespaidīgo garu mākslinieces Petras Kolinsas režisētā un filmētā aizraujošā reklāmā kārtējo reizi iedzīvina dziedātāja, dziesmu autore, vairāku platīna disku īpašniece un inovatore Mailija Sairusa. Smaržu meistaru Dafnes Bužē un Marī Salamaņas darinātā kompozīcija ir pilna ar negaidītām, taču saskanīgām notīm. Smeļoties iedvesmu no brīvdomīgām sievietēm, šī aromāta pamatam izvēlēta baltā magnolija – sens un rets augs, kas ievācams īpašā veidā un ir rūpīgi jādestilē. Lai atspoguļotu kompozīcijas intuitīvo būtību, tās augļu un ziedu smaržas saldenumu līdzsvaro pikantums, kas atgādina muskata salvijas dvesmu. Kopā veidojas magnolijas esence, no kuras staro mundrums un paceļas spilgts, cēls gars.


PACO RABANNE FAME PARFUM

Šogad “zelta” meitene savu uznācienu piesaka ar “FAME Parfum” – jaunu un spraigu sievišķīgas juteklības izpausmi, kura atklāj viņas vispievilcīgāko pusi – to, kas apbur vēl spēcīgāk un ir vēl krāšņāka. Spēcīgais “FAME Parfum” koksnes un ziedu šiprs, kurā jaušams kaut kas neaizmirstami parīzisks, arvien vairāk uzkurina viņas kultu. Radīts no visvērtīgākajām ētiski iegūtām sastāvdaļām, pasaulslaveno parfimēru Doras Bagrišas, Marī Salamaņas un Alberto Moriljasa kopdarbs – “Rabanne” aromāts “FAME Parfum” – atraisās ar smalku glāsmainību, lai atklātu skurbinošu juteklību, kas liek sajust, ka esi zvaigzne.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.