AROMĀTU JAUNUMI

BURBERRY GODDESS

Aromāts vēsta par sevis pašas atklāšanu, pie kuras novedusi pārliecība, spēks un labsirdība. Gluži kā lauveni, viņu vada iekāre un spēku sniedz tā bara vienotība un unikalitāte, pie kura viņa ir piederīga. Ceļš uz jaunatklājumiem noved līdz jaunām virsotnēm, kad viņa aptver, kas ir patiesībā, un atbrīvo iekšienē dusošo enerģiju

Goddess ir unikāls un saldi aromātisks, veidots no trim spēcīgiem vaniļas elementiem: sākumnotīs – vaniļas koncentrāts ar koksnainām niansēm, vidusnotīs – vaniļas pupiņu sēklas ar bagātīgu saldu smaržu un pamatnotīs – vaniļas ēteriskā eļļa, pastiprināta ar lavandas starojumu.

GUCCI FLORA GORGEOUS MAGNOLIA

Sajūtiet neierobežotas brīvības elpu ar Gucci Flora smaržūdeni Gorgeous Magnolia! Smaržūdenim, kas atklāj jaunu FloraFantasy pasaules šķautni – cildinājumu iekšējam spēkam, izvēlēta lakota pudelīte purpura tonī. Tā iespaidīgo garu mākslinieces Petras Kolinsas režisētā un filmētā aizraujošā reklāmā kārtējo reizi iedzīvina dziedātāja, dziesmu autore, vairāku platīna disku īpašniece un inovatore Mailija Sairusa. Smaržu meistaru Dafnes Bužē un Marī Salamaņas darinātā kompozīcija ir pilna ar negaidītām, taču saskanīgām notīm. Smeļoties iedvesmu no brīvdomīgām sievietēm, šī aromāta pamatam izvēlēta baltā magnolija – sens un rets augs, kas ievācams īpašā veidā un ir rūpīgi jādestilē. Lai atspoguļotu kompozīcijas intuitīvo būtību, tās augļu un ziedu smaržas saldenumu līdzsvaro pikantums, kas atgādina muskata salvijas dvesmu. Kopā veidojas magnolijas esence, no kuras staro mundrums un paceļas spilgts, cēls gars.


PACO RABANNE FAME PARFUM

Šogad “zelta” meitene savu uznācienu piesaka ar “FAME Parfum” – jaunu un spraigu sievišķīgas juteklības izpausmi, kura atklāj viņas vispievilcīgāko pusi – to, kas apbur vēl spēcīgāk un ir vēl krāšņāka. Spēcīgais “FAME Parfum” koksnes un ziedu šiprs, kurā jaušams kaut kas neaizmirstami parīzisks, arvien vairāk uzkurina viņas kultu. Radīts no visvērtīgākajām ētiski iegūtām sastāvdaļām, pasaulslaveno parfimēru Doras Bagrišas, Marī Salamaņas un Alberto Moriljasa kopdarbs – “Rabanne” aromāts “FAME Parfum” – atraisās ar smalku glāsmainību, lai atklātu skurbinošu juteklību, kas liek sajust, ka esi zvaigzne.

CALVIN KLEIN DEFY EAU DE PARFUM

Smaržūdens“Calvin Klein Defy” – jauns aromāts vīriešiem

“Calvin Klein Fragrances” piedāvā smaržūdeni “Calvin Klein Defy” – nākamo aromātu zīmola vīriešiem paredzēto smaržu kolekcijā. Parādoties tirdzniecībā pēc tualetes ūdens “Calvin Klein Defy”, jaunais aromāts vēl vairāk aicina pārvarēt izaicinājumu.

Arī šo aromātu reklamē godalgotais aktieris Ričards Medens, parādīts mirkļos, kad ir viegli ievainojams, iegrimis pārdomās un stāv lielākā izaicinājuma priekšā – drosmīgajam solim lēkt, kas ir simboliska metafora personiskajām robežām un drosmei riskēt. Reklāmas plakāts, kurā Ričards Medens redzams mijkrēslī, atklāj šī stāsta iespaidīgo pamatvēstījumu. Tērpies leģendārajos “Calvin Klein” džinsos un klasiskajā baltajā T kreklā, viņš lūkojas kameras objektīvā, acu skatienā vīdot dumpinieka garam. Tālumā jaušama izplūdusi pilsētas ainava. Izteiksmīgās tumšzilās debesis sasaucas ar krāsu pāreju uz smaržu pudelītes.

“Calvin Klein Defy” smaržūdens jaunais spēcīgais gars turpina uzkurināt gaidas, kad sajūtam, cik pavedinoši ādas smaržas nots kontrastē ar spirdzinošu svaigumu. Šajā smaržūdenī saglabāta oriģinālajam tualetes ūdenim raksturīgā koksnes smarža, kurai piešķirta negaidīti siltāka un tumšāka noskaņa. Aromātā vispirms uzvirmo citrusa asums, ko izceļ mandarīna eļļa. Vidusnotīs kārdinošs ādas akords kompozīcijai piešķir mūsdienīgu vīrišķību un veido izteiktu kontrastu ar bagātīgo vetivērijas eļļas dūmaku pamatnotīs, uzburot reklāmas vēstījuma gaisotni. Lai atspoguļotu aromāta mūsdienīgumu, 80,6 % sastāvdaļu ir iegūtas no dabiskiem avotiem.

TRUSSARDI RUBY RED

“RUBY RED” – nosaukums, kas vēsta ne vien par SMARŽU BŪTĪBU, bet arī par KLEITU! Jaunais aromāts atklāj mūsdienu sieviešu kaislīgo un brīvo dabu.

PAŠPĀRLIECINĀTAS

JUTEKLISKAS

PIEVILCĪGAS

Sapņotājas, dzīvīgas spēcīga rakstura sievietes, kuras nebaidās apliecināt savu neatkarību. Aromāts paredzēts viņām, jo mūsdienu sievietes tajā atpazīst pašas sevi un savus sapņus.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.