JAUNUMS

BOSS Parfums” prezentē aromātus – “BOSS The Scent Magnetic” vīrietim un sievietei.

“BOSS” zīmols savas jaunās ēras sākumu ir pieteicis ar četriem vārdiem – “Esi pats sev BOSS!” Šī drosmīgā mantra, simbolizējot zīmola visaptverošu pārveidošanos un atjaunināšanos, turpina iedvesmot cilvēkus visās pasaules malās, vedinot paļauties uz savu intuīciju, ņemt savu likteni pašu rokās un būt pašam sev BOSAM ikvienā lomā, kas dzīvē ir jāspēlē.

Katrs var būt BOSS – īpaši pavedināšanas spēlē, kur visu nosaka pašpārliecība. Divi jaunie reibinošie aromāti sevī slēpj šo ikvienam BOSAM piemītošo pārliecības spēku, eleganci un pievilcību un kairina maņas kā vēl nekad.

Līdzīgs “BOSS” smaržūdenim “The Scent”“BOSS” aromāts “The Scent Magnetic” tomēr ir vairāk piesātināts un intensīvāks. Kontrastējošo sastāvdaļu neatvairāmais sajaukums abām pēc ambras smaržojošajām kompozīcijām, no kurām viena paredzēta vīrietim un otra – sievietei, piešķir pavisam citādu un gluži magnētisku pievilcību.

Jaunajā reklāmas kampaņā tās zvaigznes – Holivudas aktierus Džeikobu Elordi un Loru Harjēru, kuri prezentēja arī smaržūdeni “BOSS The Scent”, – ir sasaistījis savstarpējās pievilcības spēks – tik visaptverošs, ka tam nav iespējams pretoties. Šis vienlīdz pārliecināto un veiksmīgo personību pāris veido iespaidīgu divvienību, nevainojami atspoguļojot lielākos pretstatus, ko slēpj katrs no izsmalcinātajiem aromātiem.

Abas “BOSS The Scent Magnetic” versijas, kurām ir daudz spēcīgāks aromāts nekā oriģinālajam smaržūdenim “BOSS The Scent”, sagūstot maņas, aicina pieredzēt vēl nebijušu pievilcības spēku un kārdinājumu.

Kad nav iespējams pretoties…

Sievietei paredzētajā “BOSS The Scent Magnetic” smaržūdenī valdzinoši kontrastē tīra baltā muskusa un dūmakaina osmanta zieda elpa.

Vilinošās osmanta sākumnotis ir pastiprinātas, lai aromāts acumirklī iegūtu spēcīgu juteklību. Samtainās hibiska sēklu vidusnotis savaldzina maņas, tās padevīgi aizvilinot pie tīra baltā muskusa pamatnotīm un vēl vairāk paplašinot “BOSS The Scent” magnētiskā spēka lauku.

Parfimēres Luīzes Tērneres radītajam “BOSS The Scent Magnetic” sieviešu smaržūdenim ir spēcīgs pavedinošs ambras un muskusa aromāts. Smaržūdenim izvēlēta rombveida pudelīte, kas nolakota piesātinātā purpura tonī, un to rotā apjomīgs plastisks vēsas zelta krāsas vāciņš, radot pārsteidzošu efektu.